Tel. 508 182 189

[formularz kontaktowy]

mail:

perla(a)ckperla.pl

dane do faktur i przelewów:

(UWAGA! W KWIETNIU 2021 NASTĄPIŁA ZMIANA ADRESU DO FAKTUR I PRZELEWÓW-PONIŻEJ AKTUALNY ADRES)

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Al. Ks. Poniatowskiego 1

03-901 Warszawa


NIP: 524-24-95-143

numer konta:
16114010100000515853003523

lokalizacja:

Działamy głównie na terenie Krakowa i okolic (edukacja) oraz na terenie Małopolski (animacja i eventy)

Kontakt

Korepetycje przedmiotowe

W Centrum Kreatywności "Perła" udzielamy korepetycji z dojazdem do ucznia z przedmiotów szkolnych oraz języków obcych.

Uczenie się jednym przychodzi z łatwością, drugim sprawia ogromną trudność, a trzecim - po prostu się nie chce.

My chcemy pracować zwłaszcza z tymi pierwszymi i drugimi. Dla osób szczególnie zdolnych szukamy dodatkowych zadań, ciekawostek i możliwości rozwoju.

Tym, którzy uczą się, ale nic z tego nie wychodzi albo już zrezygnowali z nauki, bo i tak się nie uda pokazujemy sposoby przyswajania wiedzy, cierpliwie tłumaczymy, przygotowujemy dodatkowe materiały, wspieramy i prowadzimy do sukcesu - są już tego konkretne przykłady.

Chcesz rozwijać swoje pasje? Albo chcesz nadrobić materiał? Nie rozumiesz nic z lekcji i nie radzisz sobie ze sprawdzianami? Potrzebujesz pomocy w zadaniach domowych? A może przygotowujesz się do olimpiady przedmiotowej i chcesz wygrać? Pomożemy!

Uczymy: 

⦁ dzieci z podstawówki

⦁ młodzież z gimnazjum i liceum

⦁ studentów i dorosłych

 

 

 

Godzina zegarowa indywidualnych korepetycji kosztuje 120zł dla uczniów podstawówki, ósmoklasistów i licealistów oraz 150zł za przygotowanie do matur rozszerzonych. Jeśli nauka przebiega w duecie to koszt zajęć od osoby wynosi 100zł, a jeśli w mikrogrupie (3-5 osób) w domu u jednego z uczniów, uczestnicy płacą kwotę 80zł na osobę za 60-minutowe spotkanie. W niektórych rejonach Krakowa i okolic dojazd 5-25zł.

 

TUTORING EDUKACYJNY I ROZWOJOWY

Szczególnie polecamy coś, co jest jeszcze dość nowe na polskim rynku, a okazało się bardzo skuteczne zagranicą – tutoring, czyli indywidualna opieka w nauce jednego lub kilku przedmiotów mająca na celu rozwój naszego podopiecznego w tym, co go interesuje, odkrycie talentów, ukierunkowanie zawodowe, możliwość rozwoju pasji. Ten rodzaj tutoringu to tutoring naukowy. Oprócz tego prowadzimy b, czyli pomoc w kreatywnym, indywidualnym rozwoju osobisty młodzieży i dorosłych, którzy się do nas zgłaszają. Przykładowo pomagamy przygotowywać się do wystąpień publicznych i egzaminów (wraz z pracą nad tremą i świadomością własnych słabych i mocnych stron), wspólnie szukamy dziedzin życia, gdzie najlepiej będzie się można spełniać zawodowo, pracujemy z liderami nad ich cechami przywództwa, towarzyszymy w wychodzeniu z poczucia niskiej samooceny. Cena indywidualnego godzinnego spotkania z tutorem to 120zł-150zł, a wsparcie tutora w rodzinie, grupie koleżeńskiej lub projektowej to 240zł/h. W niektórych rejonach Krakowa i okolic dojazd dodatkowo płatny 5-25zł.W sprawie szczegółów spotkań prosimy o kontakt.

Prowadzimy również indywidualną i grupową naukę języka oraz przygotowanie do egzaminów i matur.

Polub nasz profil – co jakiś czas piszemy na nim o kreatywnych metodach nauki: https://www.facebook.com/ckperla/

 

KOREPETYCJE KRAKÓW

Dobrze pracować z kimś, kogo się lubi, a my lubimy naszych uczniów!  Dodatkowo warto wiedzieć, że nie są to zwykłe korepetycje, ale poszerzone o wiedzę o tym, jak się uczyć. Problemy w nauce nigdy nie wynikają z tego, że uczeń jest gorszy, słabszy itp. Zwykle po drodze pojawiły się jakieś porażki edukacyjne, które go zablokowały albo też środowisko nie sprzyja osiąganiu sukcesów w nauce. A w 99 przypadkach na 100 poczucie własnej wartości nieadekwatne do rzeczywistości nie pozwala w pełni rozwinąć się w edukacji. Dlatego też nasi korepetytorzy i lektorzy doszkalają się nie tylko z nowoczesnych narzędzi i pomocy naukowych oraz metod pracy z uczniem i metod szybszego uczenia się, ale również z psychologii edukacji. Dlatego też często nie traktują korepetycji jako tzw. „korków”, lekcji, ćwiczeń, ale raczej jako spotkanie z drugim człowiekiem i chęć pomocy, czasem nie tylko edukacyjnej. Korepetytorzy i lektorzy mają doświadczenie w doradztwie zawodowym i rozwiązywaniu problemów dzieci i młodzieży. Oferujemy następujące zajęcia (indywidualnie i w małych grupach znajomych w domu u ucznia)

  • korepetycje matematyka
  • korepetycje angielski
  • korepetycje chemia
  • korepetycje fizyka
  • korepetycje polski
  • kurs wstępny dla studentów z matematyki
  • zajęcia z anglojęzycznym lektorem

Profesjonalni lektorzy dostosują się do indywidualnych potrzeb ucznia. Wszystkie poziomy.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH KURSÓW ONILINE

Wystarczy wejść na stronę https://kursy.ckperla.pl/

strona kursy

A tutaj można znaleźć nasz Fanpage maturalny i ósmoklasisty: https://www.facebook.com/Matura-i-egzamin-Ósmoklasisty-z-CKPerła

Współpraca