Tel. 508 182 189

[formularz kontaktowy]

mail:

perla(a)ckperla.pl

dane do faktur i przelewów:

(UWAGA! W KWIETNIU 2021 NASTĄPIŁA ZMIANA ADRESU DO FAKTUR I PRZELEWÓW-PONIŻEJ AKTUALNY ADRES)

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Al. Ks. Poniatowskiego 1

03-901 Warszawa


NIP: 524-24-95-143

numer konta:
16114010100000515853003523

lokalizacja:

Działamy głównie na terenie Krakowa i okolic (edukacja) oraz na terenie Małopolski (animacja i eventy)

Kontakt

O nas

   

Drogi czytelniku CKPERLA.PL

Cieszymy się, że trafiasz do nas i z radością odpowiemy na Twoje potrzeby. Na początek powiemy Ci coś o sobie, przeczytaj proszę do końca, a jeśli stwierdzisz, że podzielasz nasze wartości i cele, napisz lub zadzwoń – spróbujemy odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

12 lat doświadczenia w uczeniu i prowadzeniu imprez, nie tylko w Perle, ale również na terenie Polski i zagranicy pokazało nam, że sukces w uczeniu się czy udana impreza to nie tylko kwestia odpowiedniego wytłumaczenia czy zaproponowania ciekawej zabawy. Człowiek to więcej niż sam umysł i jego zdolności. Każdy z nas jest kombinacją rozumnego myślenia, przeżywania, decydowania, sfery umysłowej, fizycznej, psychicznej i – jak my wierzymy – również duchowej. Dlatego teraz korzystając z tego doświadczenia prowadzimy zajęcia w sposób różniący się od typowych korepetycji, szkoleń czy imprez, starając się w centrum postawić kogoś, kto z nami współpracuje, dobrze go poznać, odkryć jego mocne strony i na nich bazować, ale widzieć również blokady, słabości, lęki i obawy, często też niewiarę w siebie i wzmacniać tak, żeby nasza współpraca przyniosła samodzielność, pewność, znajomość narzędzi pasujących indywidualnie do danej osoby, a także luz i dobrą zabawę.

Zapraszamy Was serdecznie do skorzystania z naszej oferty i poznania nowej metody uczenia się i bawienia, która bazuje na metodach dydaktyki i animacji zaczerpniętych z psychologii, pedagogiki, wiedzy o uczeniu się i często inspirowanej narzędziami i metodami zagranicznymi, przystosowanymi do warunków Polskich. Nasz zespół tworzy grupa młodych osób, które już mają duże doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem, gdyż poświęcają się temu od najmłodszych lat i często nie traktują działania w Perle jako pracy, ale jako wypełnianie misji życiowej. Zresztą historia powstania Perły też jest ciekawa – właścicielka już jako małe dziecko bawiła się w prowadzenie internatu, w którym po szkole odbywają się zajęcia dodatkowe, jest zgrana kadra, każdy prowadzi coś ciekawego dla mieszkańców, wspólnie również się bawimy i uczymy. A miejsce to nazywało się właśnie Perła, co po grecku oznacza Małgorzata. Po wielu latach pomysł ten urzeczywistnił się, internat przekształcił się w społeczność dla której grono wykształconych i przygotowanych do tego osób prowadzi zajęcia dodatkowe, edukacyjne, animacyjne, a czasem spotykamy się na wspólnym szkoleniu czy balu. Zapraszamy do naszej społeczności!

Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania i jedyne, czego wymagamy to szacunku dla naszej współpracy – terminowości i solidności również ze strony naszych klientów. Często zostajemy w rodzinach na długie lata, oferując nie tylko jedną usługę od której zaczynamy, ale cały pakiet (uczymy dzieci i dorosłych, prowadzimy imprezy dla młodszych i starszych, urodziny, bale, wesela, szkolimy w firmach rodzinnych, wspieramy od strony psychologicznej, logopedycznej, uczymy jak się uczyć, jak poprawnie śpiewać, grać na instrumentach oraz jak zdawać różne egzaminy, radząc sobie ze stresem i odkrywając to, w czym jest się dobrym).

Działamy edukacyjnie i szkoleniowo na terenie Krakowa i okolic, animacyjnie i wodzirejsko na terenie całej Polski. Warto również polubić nasz fanpage https://www.facebook.com/ckperla , na którym często publikujemy inspiracje do pracy własnej.

Jeśli jesteś zainteresowany którąś z naszych usług lub możemy dla Ciebie przygotować coś w którejś z naszych dziedzin – zadzwoń lub napisz do nas http://ckperla.pl/kontakt .

Każde spotkanie, rozmowa wnosi coś w nasze życie, mamy więc nadzieję, że będzie dane nam Ciebie poznać. Kim jesteś i w czym możemy Ci pomóc?

Pozdrawiamy,

Zespół Centrum Kreatywności „Perła”

Współpraca